Τρίτη
16
Σεπτεμβρίου
Ανατ.: 04.38
Δύση: 20.04
Σελήνη
21 ημερών
Ευφημίας μεγαλ., Μελιτινής μάρτυρος
1462
Ο Γενουάτης Νικόλαος Gattilusi παραδίδει υπό όρους το κάστρο της Μυτιλήνης στον σουλτάνο Μεχμέτ Β΄.
1669
Ο Ενετός Φραγκίσκος Μοροζίνης παραδίδει το Ηράκλειο της Κρήτης στους Τούρκους.
1828
Τουρκική επίθεση κατά των ανδρών των Ε. Μακρυγιάννη και Ι. Φαρμάκη στην θέση Μυρμηγκάρι Ναυπάκτου.
Δύναμη 600 Τούρκων επιτίθεται στα Καστέλλια Φωκίδος εναντίον των Ελλήνων.
1905
Τα ανταρτικά σώματα Μακρή και Βλαχογιάννη συγκρούονται και σχεδόν διαλύουν το κομιτατζήδικο τμήμα του βοεβόδα Ναούμ.
1918
Υπογράφεται στην Θεσσαλονίκη ανακωχή μεταξύ Βουλγαρίας και Συμμάχων.
1922
Ορκίζεται νέα κυβέρνηση, υπό τον Σωτήριο Κροκιδά, ενώ ο Βασιλεύς Κωνσταντίνος αναγκάζεται να εγκαταλείψει την Ελλάδα.
Forum

pat-Warning: Template 'kunena-header' does not exist.
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Παρακαλώ Σύνδεση ή Εγγραφή.    Χάσατε τον κωδικό σας;
ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
(1 μέλος/η είναι εδώ) 1 Επισκέπτης
Μετάβαση στο τέλος
ΘΕΜΑ: ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
apelpismenos
graphgraph
Αποσυνδεδεμένος Προβολή Προφίλ Μέλους
ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 3 Χρόνια, 11 Μήνες πριν  
Θα ήθελα να καταγγείλω το εξής γεγονός το οποίο ΜΟΝΟ στην Ελλάδα δυστυχώς θα μπορούσε να συμβεί...
Πριν μερικούς μήνες συμμετείχα στο διαγωνισμό του ΑΣΕΠ που διενεργήθηκε για λογαριασμό της Εθνικής Τράπεζας. Συγκέντρωσα από τις μεγαλύτερες βαθμολογίες σε όλη τη χώρα και όπως είναι φυσικό ήμουν στους καταλόγους των προσληπτέων.
Πριν λίγο καιρό και ενώ περίμενα να μου έρθει το χαρτί της πρόσληψης, αντί για αυτό η Τράπεζα μου ανακοίνωσε ότι δεν πλοιρώ τα κριτήρια επειδή πριν σχεδόν 2 χρόνια κατέθεσα τη φορολογική μου δήλωση σε διαφορετική Δ.Ο.Υ από αυτή του τόπου κατοικίας μου.
Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν μετράν ούτε τα πτυχία όυτε τα μεταπτυχιακά ούτε οι προυπηρεσίες ούτε οι ικανότητες αλλά βασικό προσόν διορισμού είναι το ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ...
Είναι πολύ κρίμα να πληρώνουμε σήμερα ανάλογες πρακτικές και να έχουμε οδηγηθεί στην πρώχευση και την κατάρευση, όταν δεν προσλαμβάνονται ικανοί άνθρωποι που μπορούν να προσφέρουν στη χώρα!

Σημειώθηκε Σημειώθηκε
  Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Forum για να κάνετε μια δημοσίευση.
evalino
graphgraph
Αποσυνδεδεμένος Προβολή Προφίλ Μέλους
Απ:ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 3 Χρόνια, 10 Μήνες πριν  
ΚΙ ΕΣΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΗ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΑΠΕΖΑ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ???

Σημειώθηκε Σημειώθηκε
  Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Forum για να κάνετε μια δημοσίευση.
Μετάβαση στην αρχή

pat-Warning: Template 'kunena-footer' does not exist.